• Parsec Studio
  • parsec.corporative@gmail.com

BRANDING VIDEO – WE NEED A DANGER
Брендове відео

КЛІЄНТ:

DANGER CLUB LVIV

ЗАДАЧА:

Створити відео, яке розкриває тренажерний зал з іншого боку. Показати людям, що Danger Club – це щось значно більше за біцепси і станові тяги. Залучити нових клієнтів у зал.

РІШЕННЯ:

У першу чергу, ми вирішили розібратися із назвою залу. “Небезпечний клуб”, “Клуб небезпеки” – звучить не зовсім безпечно. Ми поставили себе на місце клієнта - почали присідати. Під час присідань ми задумались, як обернути небезпеку в користь? Бінго! Питання виявилось філософським, але висновок простий – небезпечні умови змушують нас рухатись вперед, вмикати критичне мислення, ставати сильнішими, щоб долати цю небезпеку. Всю цю просту філософію ми загорнули у відео WE NEED A DANGER ZONE Ми показали, що тренажерний зал – це поле бою, на якому ти починаєш використовувати свій потенціал на 100%. І тільки тоді ти ростеш.

РЕЗУЛЬТАТ:

Після перегляду відеоролика, відвідувачі тренажерного залу переосмислили своє ставлення до того, чим вони займаються. Емоції, отримані внаслідок перегляду, змусили їх пишатися залом. Вони почали продовжувати абонементи. Затрати на відео окупилися менше ніж за місяць. Кількість нових клієнтів збільшилась у 1,6 разів. Іншими словами, люди почали шукати небезпеку, а не уникати її.

CAST:

Producer – Юрій Бойко
Director of Photography – Владислав Ярмолюк
Director – Микола Панчук
Editor – Владислав Ярмолюк


Sound Design – Олексій Чорноголов
VFX – Владислав Ярмолюк, Олексій Пухта
Idea – Владислав Ярмолюк, Юрій Бойко, Микола Панчук
Color correction – Андрій Ямнич
Gaffer – Олег Шаповалов